Logo_Web

Va­kan­tie­hu­is 8589, Bønnerup Strand, voor 4 personen en 1 hu­is­di­e­ren

Huis-ID: 8589
Langlivej 3, Bønnerup Strand
4 gasten
2 slaapkamers
1 badkamers
1 stk huisdieren
Va­kan­tie­hu­is in Bønnerup Strand, Oost-Jutland, met plaats voor 4 volwas­se­nen en 1 hu­is­di­e­ren. De woning heeft een gezellig interieur, en beschikt daarnaast over een vaatwas­ser.
Als u deze va­kan­tiewo­ning huurt, heeft u toegang tot internet. Het is 975 meter naar het di­cht­st­bi­jzi­jn­de strand en 2.000 meter naar de di­cht­st­bi­jzi­jn­de su­per­markt.
De woning heeft een op­pervlak­te van 70 m² en ligt op een 1.217 m² groot perceel.

Andere faciliteiten

4 volwas­se­nen
1 stk hu­is­di­e­ren
70 m² woo­nop­pervlak­te
Gebouwd in 2001
Ge­renove­erd in 2023
Electri­s­che wa­ter­ko­ker

Kamers

Badkamer
Gang
Keuken/eetkamer
Slaapka­mer : 2
Woonkamer

Afstanden

975 m naar kust
2,0 km naar re­stau­rant
20,0 km naar golfbaan
975 m naar zee

Reglement

Opladen van elek­tri­s­che auto niet to­e­ge­staan
Roken niet to­e­ge­staan

Inbegrepen in de prijs

  • An­nu­le­rings­verze­ke­ring

  • Schoon­maak in­be­gre­pen

Bestemming

Loading...

Feriepartner Djursland

Faelles Djursland
Vakantie op Djursland betekent be­le­ve­nis­sen voor iedereen, kind­vri­en­de­li­j­ke oost-gerichte stranden en in­d­rukwek­ken­de natuur. Stap in de snelste achtbaan van De­ne­mar­ken in Djurs Som­mer­land of kom dicht bij de dieren in Ree Park. De op één na grootste stad van De­ne­mar­ken, Aarhus, is in minder dan een uur be­reik­baar – hier is er winkelen voor de dames en bier langs de rivier voor de heren. De regenboog op het AROS kunst­mu­se­um biedt het mooiste uitzicht over heel Aarhus.
Feriepartner Djursland