Logo_Web

Vakantie in een va­kan­tie­hu­is in De­ne­mar­ken

Forside December 2024
Waar gaat de reis naar toe?

In­spira­tie voor je vakantie in een va­kan­tie­hu­is in De­ne­mar­ken

Laat je hier inspireren.

Wij kennen het zomerland.

Fyn & øer_Ærø_Borgnæs

Borgnæs

Borgnæs is een populair va­kan­tie­hu­is­ge­bied op Ærø. Hier word je omringd door we­el­deri­ge natuur en adem­be­ne­mende lands­chap­pen. Vanuit Borgnæs heb je toegang tot de Øhavs­stien, een van de langste wan­del­rou­tes van De­ne­mar­ken, die dwars door de archipel loopt. Trek je wan­dels­cho­e­nen aan en ontdek de fa­sci­ne­ren­de natuur. Je kunt ook een duik nemen in het heldere water, want vanuit Borgnæs heb je toegang tot meerdere mooie Ærø-stranden. Borgnæs Strand staat bekend als een bijzonder kind­vri­en­de­li­jk strand met fijn zand en ondiep, helder water. Rondom Borgnæs liggen ver­s­chil­len­de kleine dorpjes met oude Ærø-huizen en hi­sto­ri­s­che locaties die de rijke ge­s­chie­de­nis van Ærø laten zien.
Limfjorden_Limfjord - Nordvest_Amtoft

Amtoft

Aan de kust van de Limfjord in Thy vind je het kleine, rustige dorp Amtoft. Vanuit dit kleine dorp heb je directe toegang tot het fjord, waardoor het gebied bijzonder populair is bij zeilers, windsur­fers en sport­vis­sers. Hier bevind je je in een omgeving met open lands­chap­pen en een rijk di­e­ren­le­ven – en als vogel-spotten een van je favoriete bezig­he­den is, is Amtoft zonder twijfel de ideale plek voor jou. Verken de vele schil­de­ra­ch­ti­ge paden en spot misschien wel een zeldzame vogel of twee. Je kunt ook een bezoek brengen aan de haven van Amtoft, het lokale ha­ven­mi­lieu van dichtbij ervaren en de lokale vissers begroeten.
Fyn

Svendborg

Svendborg staat bekend als de mooiste stad van Zuid-Funen. De stad is oor­spron­ke­li­jk een oude ze­e­vaart­stad en biedt een unieke maritieme sfeer met uitzicht op de zee en een ha­ven­ge­bied dat bruist van het leven. De oude ze­e­vaart­stad ademt hi­sto­ri­s­che charme. Je kunt de Zuid-Funense ge­s­chie­de­nis ontdekken met een bezoek aan de Latijnse Wijk, de oudste wijk van Svendborg. In de Latijnse Wijk vind je een breed scala aan winkels en kleine lokale boetieks en kun je genieten van lokale de­li­ca­tes­sen in de re­stau­rants en cafés van de wijk. Het stads­cen­trum van Svendborg is bovendien het centrum van diverse muziek eve­ne­ment­en gedurende het jaar, die de straten echt tot leven brengen.
Zie alle gebieden

Meld je vandaag nog aan voor onze nieuwsbrief

Veilig verhuur va­kan­tie­hu­izen

Tryg sommerhusudlejning
Fe­ri­e­part­ner De­ne­mar­ken bemiddelt privé va­kan­tie­hu­izen re­cht­stre­eks tussen privé-eigenaren en va­kan­tie­gan­gers. Je bent verzekerd van hoge kwaliteit, goede service en aan­trek­ke­li­j­ke prijzen.

Fe­ri­e­part­ner is lokaal ge­or­ga­ni­se­erd, waardoor je als hu­i­sei­ge­naar een betere ver­go­e­ding krijgt en als va­kan­tie­gan­ger een go­ed­ko­pe­re huurprijs betaalt voor een va­kan­tie­hu­is dan bij andere ver­huur­bu­reau's.

Privéver­huur via Fe­ri­e­part­ner is daarom voordelig voor zowel de va­kan­tie­gan­gers als de hu­i­sei­ge­na­ren.
Over Feriepartner

Vakantie in een va­kan­tie­hu­is voor extra goede prijzen.

Aanbiedingen