Logo_Web

Vakantie in een va­kan­tie­hu­is in De­ne­mar­ken

Forside December 2024
Waar gaat de reis naar toe?

In­spira­tie voor je vakantie in een va­kan­tie­hu­is in De­ne­mar­ken

Laat je hier inspireren.

Wij kennen het zomerland.

Sydvestsjælland_Vestsjælland_Reersø

Reersø

Reersø is een klein ha­ven­stad­je op het schie­reiland met dezelfde naam, gelegen in Noordwest-Seeland. Het pit­to­re­ske stadje ademt charme en echte dor­psi­dyl­le. Hier zie je het ene vakwer­k­hu­is na het andere langs de lan­de­li­j­ke wegen van de stad. De huizen zijn goed bewaard gebleven, en velen dateren uit de 17e eeuw. Naast de hi­sto­ri­s­che charme van de stad kun je ook de we­el­deri­ge natuur verkennen die je in deze omgeving kunt vinden. Langs de kust kun je genieten van het uitzicht over de Grote Belt, en hier kun je ook je geluk beproeven met vissen. Reersø ligt op minder dan 30 minuten rijden van Ka­lund­borg.
Nordjylland_Løkken_Rubjerg

Rubjerg

Met een vakantie in Rubjerg sta je let­ter­li­jk met je neus bovenop de ruige natuur. Hier kun je van dichtbij ervaren hoe zand, water en het weer vo­ort­du­rend het landschap ve­ran­de­ren en invloed hebben op de ontwik­ke­ling van de groene omgeving. In en rondom Rubjerg vind je ver­s­chil­len­de wan­del­pa­den vanwaar je kunt genieten van het uitzicht over de Jam­mer­baai. Als va­kan­tie­gast in Rubjerg mag je een bezoek aan de Rubjerg Knude Vuurtoren niet missen. Deze vuurtoren trok in­ter­na­tio­na­le aandacht in 2019, toen hij verder het land in werd ver­plaatst omdat hij door zand bedolven werd en het risico liep in de zee te vallen.
Nordjylland_Jammerbugten_Gjøl

Gjøl

Gjøl is een charmant klein stadje aan het Limfjord met een maritieme ge­s­chie­de­nis en een prachtige na­tuur­li­j­ke omgeving. Na­tuu­rent­hou­si­a­ste­lin­gen zijn bijzonder blij met dit gebied vanwege het mooie kust­lands­chap en de mooie wan­del­rou­tes. In Gjøl vind je ver­s­chil­len­de mooie paden met uit­ki­j­k­pun­ten over het fjord, en je kunt ook het fa­sci­ne­ren­de vogel­le­ven in dit gebied ob­ser­ve­ren. Gjøl Havn is een gezellige ont­mo­e­tings­plaats voor de lokale bevolking en va­kan­tie­gan­gers. Hier kun je de lokale vissers ontmoeten die dagelijks vers gevangen vis aan land brengen. Vooral in de zomer is er veel leven en acti­vi­teit in de haven.
Zie alle gebieden

Meld je vandaag nog aan voor onze nieuwsbrief

Veilig verhuur va­kan­tie­hu­izen

Tryg sommerhusudlejning
Fe­ri­e­part­ner De­ne­mar­ken bemiddelt privé va­kan­tie­hu­izen re­cht­stre­eks tussen privé-eigenaren en va­kan­tie­gan­gers. Je bent verzekerd van hoge kwaliteit, goede service en aan­trek­ke­li­j­ke prijzen.

Fe­ri­e­part­ner is lokaal ge­or­ga­ni­se­erd, waardoor je als hu­i­sei­ge­naar een betere ver­go­e­ding krijgt en als va­kan­tie­gan­ger een go­ed­ko­pe­re huurprijs betaalt voor een va­kan­tie­hu­is dan bij andere ver­huur­bu­reau's.

Privéver­huur via Fe­ri­e­part­ner is daarom voordelig voor zowel de va­kan­tie­gan­gers als de hu­i­sei­ge­na­ren.
Over Feriepartner

Vakantie in een va­kan­tie­hu­is voor extra goede prijzen.

Aanbiedingen