Logo_Web

Vakantie in een va­kan­tie­hu­is in De­ne­mar­ken

Forside December 2024
Waar gaat de reis naar toe?

Wij kennen het zomerland.

Nordjylland_Tversted_Kjul Strand

Kjul Strand

Kjul Strand is de perfecte va­kan­tie­be­stem­m­ing voor zowel ontspan­ning als wa­ter­sporta­cti­vi­tei­ten. Je kunt de hele dag relaxen op de brede zand­stran­den of de golven trotseren en windsur­fen. De stranden in het gebied zijn bekroond met de Blauwe Vlag. Rondom het strand vind je ver­s­chil­len­de kleine en kron­ke­li­ge paden die je kunt verkennen door du­in­lands­chap­pen en bos­ge­bie­den. Kjul is een rustige, kleine dor­ps­ge­me­en­te waar je even de hectiek van het dagelijks leven kunt vergeten. Het dorp ligt dicht bij Hirtshals, waar je onder andere het Hirtshals Vuurt­o­rentje, het Nordsøen Oce­a­na­ri­um kunt bezoeken of gewoon kunt genieten van een diner met uitzicht op de haven.
Østjylland_Juelsminde_Pøt Strandby

Pøt Strandby

Pøt Strandby is een va­kan­tie­ge­bied aan de oostkust van Jutland met uitzicht op het Kattegat. Het gebied heeft een prachtig strand met wit zand, kalm ondiep water en we­el­deri­ge bossen. Het strand is zeer kind­vri­en­de­li­jk vanwege de uit­ste­ken­de zwe­mom­stan­dig­he­den en nodigt uit tot waterpret, schelpen zoeken en zand­ka­ste­len bouwen onder een blauwe lucht. Je kunt ook de lokale flora en fauna verkennen in de vele bos­ge­bie­den, met zowel fietspa­den als wan­del­pa­den. Pøt Strandby ligt dicht bij Ju­els­min­de en Horsens, waar je ver­s­chil­len­de win­kel­moge­li­j­k­he­den, gezellige cafés en culturele bezi­enswaar­dig­he­den kunt vinden.
Fyn & øer_Nordvestfyn_Båring Vig

Båring Vig

Aan de baai van Båring Vig ligt dit prachtige va­kan­tie­hu­is­ge­bied met dezelfde naam. Hier vind je een zeer kind­vri­en­de­li­jk strand, waar het rustige water en het fijne zand de perfecte omgeving bieden voor spet­ter­plezi­er en ontspan­ning in de zon, ongeacht je leeftijd. Båring Vig wordt omgeven door prachtige natuur die uitnodigt tot fiets- en wan­delt­o­ch­ten. En met de Kleine Belt in de buurt heb je volop moge­li­j­k­he­den om te gaan kajakken en het mooie Deense kust­lands­chap vanaf het water te beleven. ... Als je een echte avon­turi­er in je hebt, kun je ook een brugwan­de­ling maken en naar de top van de Oude Kleine Beltbrug klimmen. 60 meter boven het water!
Zie alle gebieden

Meld je vandaag nog aan voor onze nieuwsbrief

Veilig verhuur va­kan­tie­hu­izen

Tryg sommerhusudlejning
Fe­ri­e­part­ner De­ne­mar­ken bemiddelt privé va­kan­tie­hu­izen re­cht­stre­eks tussen privé-eigenaren en va­kan­tie­gan­gers. Je bent verzekerd van hoge kwaliteit, goede service en aan­trek­ke­li­j­ke prijzen.

Fe­ri­e­part­ner is lokaal ge­or­ga­ni­se­erd, waardoor je als hu­i­sei­ge­naar een betere ver­go­e­ding krijgt en als va­kan­tie­gan­ger een go­ed­ko­pe­re huurprijs betaalt voor een va­kan­tie­hu­is dan bij andere ver­huur­bu­reau's.

Privéver­huur via Fe­ri­e­part­ner is daarom voordelig voor zowel de va­kan­tie­gan­gers als de hu­i­sei­ge­na­ren.
Over Feriepartner

Vakantie in een va­kan­tie­hu­is voor extra goede prijzen.

Aanbiedingen